www.asphalting.org
Send e-mail
Контакти Контакты Dobrobud Контакти Контакты Dorstroy
Пн. / Сб. : 09.00 - 18.00
Одеса Одесса

Асфальт із антиковидних масок Асфальт из антиковидных масок

Асфальт, виготовлений шляхом переробки антикоподібних масок. Асфальт, изготовленный путем переработки антиковидных масок.

1. Важливо забезпечити роздільний збір та переробку відходів 1. Важно обеспечить раздельный сбор и переработку отходов

Місяць, ще один місяць, до наступного 1 квітня. Одягніть його на зап'ястя або тримайте в кишені, щоб увійти до барів, ресторанів, кінотеатрів, театрів, громадського транспорту, а також на виступи на відкритому повітрі.
Маски, як і раніше, будуть головними героями нашого життя протягом місяця, а потім, згідно з постановою уряду, яка очікується в перший тиждень березня, ми будемо зобов'язані використовувати їх тільки в закритих приміщеннях, крім приватних володінь.
Як би там не було, слід припустити, що все ще існуватимуть сотні тисяч антиковидних масок, які одного разу використані щодня викидатимуться у відходи. З цієї причини, як і раніше, важливо забезпечити роздільний збір та переробку відходів.
Про це «Планета 2030» вже писала рік тому: більшу частину масок можна повторно використати у складі спеціальних асфальтів.
Австралійці розпочали, а тепер настала черга італійців із спільною програмою, запущеною університетам Тушії.
Месяц, еще один месяц, до следующего 1 апреля. Наденьте его на запястье или держите в кармане, чтобы войти в бары, рестораны, кинотеатры, театры, общественный транспорт, а также, на выступления на открытом воздухе.
Маски по-прежнему будут главными героями нашей жизни в течение месяца, а затем, согласно постановлению правительства, которое ожидается в первую неделю марта, мы будем обязаны использовать их только в закрытых помещениях, кроме частных владений.
Как бы то ни было, следует предположить, что все еще будут существовать сотни тысяч антиковидных масок, которые, однажды использованные, каждый день будут выбрасываться в отходы. По этой причине по-прежнему важно обеспечить раздельный сбор и переработку отходов.
Об этом «Планета 2030» уже писала год назад: большую часть масок можно повторно использовать в составе специальных асфальтов.
Австралийцы начали, а теперь настала очередь итальянцев с совместной программой, запущенной университетам Тушии.

Нове життя масок (і навіть одноразових робочих халатів), головних героїв економіки замкнутого циклу. В Італії – між університетами Тушії та Бергамо – зародилися дослідження щодо нового використання захисних пристроїв, перетворених на дорожні покриття, які згодом стають більш стійкими.

Новий спосіб - хоча зараз апробований на південному континенті - подолати проблему забруднення масками з огляду на те, що, як нещодавно наголосила Всесвітня організація охорони здоров'я, за кожен день пандемії приблизно 3,4 мільярди захисних медичних засобів викидалися у відходи. За оцінками ООН, опублікованими наприкінці 2021 року, щонайменше 75 відсотків масок, що використовуються, продовжують губитися в навколишньому середовищі або морі. На щастя, хтось на іншому кінці півкулі подумав, що їх можна подрібнити (зрозуміло, йдеться про звичайнісінькі маски, позбавлені металу на висоті носа) і змішати з будівельним сміттям, щоб створити новий тип асфальту. Ідеальна трансформація для інфраструктурного сектора: результати випробувань підтвердили, що на кожний кілометр двосмугової дороги потрібно 93 тонни масок: близько 3 мільйонів одиниць.

Новая жизнь масок (а также одноразовых рабочих халатов), главных героев экономики замкнутого цикла. В Италии - между университетами Тушии и Бергамо - зародились исследования по новому использованию защитных устройств, преобразованных в дорожные покрытия, которые со временем становятся более устойчивыми.

Новый способ - хотя сейчас апробированный на южном континенте - преодолеть проблему загрязнения масками, учитывая, что, как недавно подчеркнула Всемирная организация здравоохранения, за каждый день пандемии примерно 3,4 миллиарда защитных медицинских средств выбрасывались в отходы. По оценкам ООН, опубликованным в конце 2021 года, по меньшей мере 75 процентов используемых масок продолжают теряться в окружающей среде или море. К счастью, кто-то на другом конце полушария подумал, что их можно измельчить (разумеется, речь идет о самых обычных масках, лишенных металла на высоте носа) и смешать со строительным мусором, чтобы создать новый тип асфальта. Идеальная трансформация для инфраструктурного сектора: результаты испытаний подтвердили, что на каждый километр двухполосной дороги требуется 93 тонны масок: что-то около 3 миллионов единиц.

2. Економічний аспект 2. Экономический аспект

«Замаскованого» асфальту «Замаскированного» асфальта
асфальт із антиковидних масок

Цікаві як економічні аспекти, і характеристики цього нового «замаскованого» асфальту. Знову ж таки, згідно з дослідженнями, проведеними в Rmit у Мельбурні та опублікованими в науковому журналі Science of Total Environment, тонна переробленого цементного заповнювача (змішаного з масками) коштуватиме майже половину вартості, здобутої в кар'єрах, 21 порівняно з 41 євро, а пропілен, що міститься в масках, зробить дороги більш еластичними та гнучкими.

Интересны как экономические аспекты, так и характеристики этого нового «замаскированного» асфальта. Опять же, согласно исследованиям, проведенным в Rmit в Мельбурне и опубликованным в научном журнале Science of Total Environment, тонна переработанного цементного заполнителя (смешанного с масками) будет стоить практически половину стоимости, добытой в карьерах, 21 по сравнению с 41 евро, а пропилен, содержащийся в масках, сделает дороги более эластичными и гибкими.

Поки що Мельбурн, Австралія та його дослідження. Але останнім часом рішучі кроки вперед зроблено і Італії. Фактично, між Ломбардією та Лаціо зародилася та розвинулася вісь наукових досліджень із повторного використання не лише масок, а й робочих комбінезонів. Проект носить назву «Супра» і, судячи з назви, що нагадує про більш ніж енергійну модель автомобіля Toyota, представляє себе під найкращим заступництвом. Насправді Supra є абревіатурою, яка розшифровується як «Одноразовий армований асфальт із ЗІЗ», і була єдиним проектом у випуску 2021 року, в якому міститься заклик до фінансування дослідницької діяльності, спрямованої на скорочення відходів, що утворюються з одноразового пластику, що фінансується Міністерством господарства.

Пока что Мельбурн, Австралия и его исследования. Но в последнее время решительные шаги вперед сделаны и в Италии. Фактически, между Ломбардией и Лацио зародилась и развилась ось научных исследований по повторному использованию не только масок, но и рабочих комбинезонов. Проект носит название «Супра» и, судя по названию, напоминающему о более чем энергичной модели автомобиля Toyota, представляет себя под самым лучшим покровительством. На самом деле Supra представляет собой аббревиатуру, которая расшифровывается как «Одноразовый армированный асфальт из СИЗ», и была единственным проектом в выпуске 2021 года, в котором содержится призыв к финансированию исследовательской деятельности, направленной на сокращение отходов, образующихся из одноразового пластика, финансируемого Министерством сельского хозяйства.

3. Потенційний інтерес компаній Потенциальный интерес компаний

Кому може бути корисний такий проект і для якого передбачено бюджет у 200 тисяч євро?

«Припустимо, до числа зацікавлених сторін, які беруть участь у такому проекті, входять як компанії, що займаються утилізацією відходів, які прагнуть перетворити потік відходів, що підлягають утилізації, на ресурс з доданою вартістю, так і виробники асфальту, які зможуть замінити сировину іншою, дешевшою і з такою ж, якщо не найкращою, продуктивністю.
Але не слід забувати і про дорожні компанії, які завдяки підвищеним характеристикам асфальту зможуть знизити витрати на утримання дорожніх покриттів, а також про державні адміністрації, які зможуть отримати зиск від зниження витрат на утримання».

Кому может быть полезен такой проект и для которого предусмотрен бюджет в 200 тысяч евро?

«Допустим, в число заинтересованных сторон, участвующих в таком проекте, входят как компании, занимающиеся утилизацией отходов, стремящиеся превратить поток отходов, подлежащих утилизации, в ресурс с добавленной стоимостью, так и производители асфальта, которые смогут заменить сырьё другим, более дешевым и с такой же, если не лучшей, производительностью.
Но не следует забывать и о дорожных компаниях, которые благодаря повышенным характеристикам асфальта смогут снизить затраты на содержание дорожных покрытий, а также о государственных администрациях, которые смогут получить выгоду от снижения затрат на содержание».
UKR
RUS